Hoşgeldiniz! Başarmak istiyorsanız doğru yerdesiniz…

2017 yılında, hayallerinin peşinden giderek eğitim hayatları ve kariyerlerinde potansiyellerinin %100’ünü gerçekleştirmek isteyenler için kurduğum bu blogda, dünyanın dört bir yanında sadece başarılı olmak isteyenlere verimlilik, zaman yönetimi, planlama gibi konularda yardımcı olacağım.

Planlama, zamanı etkili kullanma, hedef belirleme, eğitim hayatınızı ve kariyerinizi bir sonraki aşamaya taşıma gibi konulara ilgi duyuyorsanız doğru yerdesiniz. Burada paylaştığım her yazıda kendinizden bir şeyler bulmanızın yanında, eğitim hayatınızı ve kariyerinizi her geçen gün daha iyiye nasıl götüreceğinizin ipuçlarını bulacaksınız.

marketing school business idea
Photo by Gerd Altmann on Pexels.com

Bu sitede eğitim ve iş hayatında işinize yarayacak bilgileri tamamen ücretsiz olarak ve hiçbir ticari amaç gütmeden sizlere sunacağım. Başarı, planlama, zaman yönetimi gibi her bir bireyi kişisel gelişiminin zirvesine çıkartacak bilgilerin maddi amaç güden kişilerin elinde tamamen ticari hale gelmesinden duyduğum rahatsızlık bu siteyi kurmakta beni motive etti. Bu yüzden, bu sitede başarıya ulaşmak için gerekli stratejiler hakkında kendi fikirlerimi sizlerle paylaşıyor olacağım. Başarı ve kişisel gelişime dair bir çok yararlı bilgi bu sitede hep sizin kullanımınızda olacak.

Bloga yeni geldiyseniz ve hangi yazıdan başlıyacağınıza karar veremiyorsanız, en baştan başlamak bu yolculukta neleri konuştuğumuzu görebilmeniz açısından yardımcı olacaktır.

Bu yolculukta, sizinle bugüne kadar deneyip yarar sağladığım teknikleri paylaşırken, her paylaşımda sizinle birlikte ve sizin deneyimlerinizden ben de daha fazlasını öğrenmeye gayret edeceğim. Bunun için, aklınıza takılan bir şey olduğunda, burada yazılanları kendi hayatınızda deneyimlediğinizde veya olumlu-olumsuz bir görüş paylaşmak istediğinizde yukarıdaki “İletişim” sayfasından yazabilirsiniz.

Bu yolculuk sadece bu konuda irade gösterip başarının peşinden gidenlerin katılacağı bir yolculuk.  Siz de hiç bir başarının tesadüf olmadığına inanıyorsanız, her zaman davetlisiniz.